T.C. POZANTI KAYMAKAMLIĞI 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 

Bulunduğunuz Yer: Haberler

 80.YIL DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

  

   Pozantı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Pozantı 80.Yıl Devlet Hastanesi Müdürlüğü iş birliğince yeşil kart kullanan fakir 300 hastaya, pijama takımı dağıtıldı.
    Pozantı'da yeşil kart kullanan ve şuan hastanede yatmakta olan 300 hastaya, Pozantı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Pozantı 80.Yıl Devlet Hastanesi Müdürlüğü tarafından pijama takımı ve hijyen paketi hediye edildi. Dağıtılan pijamaların 171 tanesi Pozantı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından karşılanırken, 129 tanesi ise Pozantı 80.Yıl Devlet Hastanesi Müdürlüğü tarafından karşılandı. 


    Pijama dağıtımına Pozantı Kaymakamı Bülent KARACAN olmak üzere Pozantı 80.Yıl Devlet Hastanesi Başhekim Operatör Doktor Akın Kaya katıldı. Tüm odaları tek tek gezerek hastalarla yakından ilgilenen Karacan Başhekim Akın Kaya'dan hastaların sorunları hakkında bilgi edindi ve geçmiş olsun dileklerini dile getirdi.
     Kaymakam Bülent KARACAN, “Hastalarımızın hijyen ve sağlıklı bir ortamda kalıp sağlıklarına kavuşabilmeleri için Pozantı Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma dayanışma vakfı ve 80. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimliği olarak, ortak bir proje gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi hastalarımıza pijama ve hijyen paketleri dağıtıyoruz. Hijyen paketinin içinde terliğinden pet bardağına kadar bulunuyor. Bakıma muhtaç ihtiyaç sahibi hastalarımıza gereken yardım yapılacaktır” diyerek sözlerine son verdi.


Bu içerik toplam 351.469 kez gösterildi, Site toplam 698.109 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 27 kişi geziyor.

 

Pozantı Kaymakamlığı